O NÁS

Polanský Bike&Run - Běh a cyklistiku milujeme

Chtělo to pořádnou dávku nadšení a vášně pro triatlon, cyklistiku a běh, aby dala vzniknout dnes již mnohaleté rodinné tradici. Ať už v závodění, nebo v podnikání. V naší prodejně v Pardubicích si můžete vybrat z více než 150 jízdních kol světových značek: GIANT, ORBEA, AUTHOR, HAIBIKE, BASSO, LIV  či BMX kola WETHEPEOPLE a bez otálení je i vyzkoušet. Nabídka cyklodoplňků a veškerého cyklovybavení je opravdu široká. Kromě jízdních kol a doplňků na kolo vám nabídneme cyklistické a běžecké oblečení MALOJA, CASTELLI či SILVINI, obuv na kolo i běh od INOV8, MIZUNO, SIDI a GIRO. Naši pečliví a zkušení servismani vybavení špičkovým profesionálním nářadím Park Tool i vlastním originálním mycím boxem, se o vaše horské, silniční nebo městské kolo postarají tak, jako by bylo jejich vlastní.

Pravidelně pořádáme speciální akce pro milovníky běhu, silničních, nebo horských kol. Aktuální termíny plánovaných tréninkových běhů a vyjížděk najdete na našem facebooku.

Kola, běh a triatlon jsou naší vášní už desítky let. Srdce našeho týmu tvoří dva špičkoví triatlonoví závodníci - 8 násobný účastník havajského závodu Ironman, Petr Polanský a jeho syn, několikanásobný mistr republiky v triatlonu, cyklista a maratonský běžec, Dan Polanský.

 IMG_1512

Dan Polanský

Majitel, ale především sportovní nadšenec, Ironmanský závodník, maratónský běžec a několikanásobný mistr ČR v triatlonu, který navázal na rodinnou tradici a stará se o chod celé firmy. Na prodejně vám poradí s výběrem jízdního kola i veškerého vybavení, podrobí vás profesionální diagnostice a navíc přidá i užitečné tréninkové tipy.

Petr Polanský

Aktivní sportovec a 8 násobný účastník jednoho z nejnáročnějších triatlonových závodů na světě - havajského Ironmana – se prodejem jízdních kol, cyklo vybavení a doplňků věnuje již od roku 1992.  Své letité znalosti a osobní zkušenosti ochotně a rád předává mladší generaci.

Martin Portl

Hlavní servisman a zkušený cyklomazák v našem týmu, kterému s úsměvem svěří do péče své kolo i sami šéfové. Výčet získaných certifikátů světoznámých cykloznaček, které Martin získal za svou servisní kariéru, je téměř nekonečný. A není na světe kolo, se kterým by si neporadil.

Tomáš Tydlačka

Náš prodavač, nadšený sportovec a posledních zhruba 10 let hlavně bmx jezdec. Milovník jízdních kol napříč všemi disciplínami a účastník závodů horských kol. Tomáš se od mala motá kolem kol, které si vždy sám stavěl a vybíral ty nejlepší komponenty. Se stejným zapálením nyní poradí i vám na naší prodejně.

Mgr. Petra Polanská

Jestli se někdo věnuje sportu z celého srdce, pak je to Petra. Profesionální, empatická a usměvavá fitness trenérka a výživová poradkyně vám doporučí nejvhodnější tréninkový plán, rozebere s vámi jídelníček a ukáže vám, jak ze sebe dostat opravdu maximum. 

Nechceme jen prodávat kvalitní jízdní kola, cyklodoplňky, cyklistické a běžecké oblečení, nebo obuv. Chceme být místem, kam se budete s radostí vracet pro radu a doporučení. Rádi bychom své sportovní znalosti a zkušenosti předávali dál a podporovali tím vaše výsledky. A nezáleží na tom, zda děláte sport jen pro zábavu a nebo závodně.

 

 

Přečtěte si recenze od našich zákazníků

GOOGLE RECENZE

Napište nám recenzi ZDE