Představení BMX kol Wethepeople 2020


 

 

BMX kola jsou novinkou v našem sortimentu. Pro tuto příležitost jsme si vybrali kola Wethepeople. Tedy nikoho menšího, než německého výrobce, který BMX kola vyrábí přes 20 let. Společnost Wethepeople dlouhodobě udává trendy v oboru Freestyle BMX kol a každý rok posouvá tuto hranici. Ať už jde o modely pro nejmenší, nebo ta nejluxusnější kola v nabídce. Vybere si tedy jak začínající jezdec, tak i ostřílený biker!


Teď už se ale můžete seznamte s kompletní modelovou řadou kol Wethepeople pro rok 2020. V levém rohu každého z obrázků je uvedena velikost rámu a geometrie konkrétního modelu. Právě geometrie kol prošla slušnou proměnou a bere si inspiraci z populárních rámů Wethepeople, které používají týmový jezdci.

 

ALPHA SÉRIE I PRO NEJMENŠÍ

 Samozřejmostí v nabídce Wethepeople je řada kol pro nejmenší na 16" a 18" kolech. Wethepeople sází na kola s lepší výbavou, která patří v porovnání s konkurencí ke dražším kouskům. Cena ale rozhodně odpovídá kvalitě a model Seed 16" i CRS 18" svou výbavou předčí nejedno 20" Freestyle BMX kolo. Model CRS 18" je v nabídce také v modifikaci FS osazené brzdou využívající twisteru.

 

 

ICON SÉRIE I PRO VĚTŠÍ

 Wethepeople má v nabídce celou řadu kol pro začátečníky a mírně pokročilé ridery, a vybere si tu opravdu každý. Od modelu Nova, který přináší kvalitu Wethepeople za tu nejnižší možnou cenu, až po model Justice s výbavou vyšší třídy. Celá řada kol Wethepeople 2020 reaguje na trendy odvětví Freestyle BMX a přináší do hry zkrácenou geometrii rámu, kratší kliky a další. To zajistí, že se budou začínající jezdci cítit na kole obratně a usnadní učení základů a prvních triků.  

 

PRO SÉRIE I PRO NÁROČNĚJŠÍ

 Tady už jsme u kol pro náročnější a ty, kteří vědí, co chtějí. Ať už to bude streetově zaměřený model Reason, nezastavitelná parková mašina Versus, nebo Crysis s univerzálním charakterem, tahle kola jsou připravena posunout vaše ježdění na další úroveň. Model Trust se pak dokonce nabízí ve dvou specifikacích, a to univerzální variantě s kazetovým nábojem, a streetově zaměřené variantě s kratším rámem a freecoaster nábojem. Ve výbavě těchto kol se vyjímá množství luxusních dílů od Wethepeople a Éclat, samozřejmostí je v téhle cenové kategorii konstrukce z kvalitní CrMo oceli.
 

 

 

ELITE SÉRIE I NIC LEPŠÍHO UŽ NENÍ

 Ne každá značka nabízí tak luxusní kompletní kola jako Wethepeople. Nutno podotknout, že tato kola si v ničem nezadají s custom koly skládanými na zakázku a nabízí ty nejkvalitnější díly v cenově výhodném setu kompletního kola. Model Battleship je kolem snů většiny streetových riderů. Revolver asi tím nejhezčím kolem, co kdy vyjelo z linky. Envy je pak tak trochu kapitolou samo pro sebe a je osazené tím nejlepším, co Wethepeople a Éclat nabízí. Pro tento rok si navíc vývojáři dali za cíl ho nenásilně odlehčit. Výsledkem je neuvěřitelně lehké a pevné kolo s luxusní výbavou, které hledá těžko konkurenci i mezi custom biky. 

 


  

KOLA WETHEPEOPLE BMX 2020 V NAŠEM E-SHOPU