O nás

O nás

Polanský Bike&Run - Běh a cyklistiku milujeme

Chtělo to pořádnou dávku nadšení a vášně pro triatlon, cyklistiku a běh, aby dala vzniknout dnes již mnohaleté rodinné tradici. Ať už v závodění, nebo v podnikání. V naší prodejně v Pardubicích si můžete vybrat z více než 150 jízdních kol světových značek: GIANT, AUTHOR, HAIBIKE, BASSO, LIV a ELECTRA a bez otálení je i vyzkoušet. Nabídka cyklodoplňků a veškerého cyklovybavení je opravdu široká. Kromě jízdních kol a doplňků na kolo vám nabídneme cyklistické a běžecké oblečení MALOJA, CRAFT či SILVINI, obuv na kolo i běh od INOV8, MIZUNO, SIDI a GIRO. Naši pečliví a zkušení servismani vybavení špičkovým profesionálním nářadím Park Tool i vlastním originálním mycím boxem, se o vaše horské, silniční nebo městské kolo postarají tak, jako by bylo jejich vlastní.

Pravidelně pořádáme speciální akce pro milovníky běhu, silničních, nebo horských kol. Aktuální termíny plánovaných tréninkových běhů a vyjížděk najdete na našem facebooku.

Kola, běh a triatlon jsou naší vášní už desítky let. Srdce našeho týmu tvoří dva špičkoví triatlonoví závodníci - 8 násobný účastník havajského závodu Ironman, Petr Polanský a jeho syn, několikanásobný mistr republiky v triatlonu, cyklista a maratonský běžec, Dan Polanský.

 

Dan Polanský

Majitel, ale především sportovní nadšenec, Ironmanský závodník, maratónský běžec a několikanásobný mistr ČR v triatlonu, který navázal na rodinnou tradici a stará se o chod celé firmy. Na prodejně vám poradí s výběrem jízdního kola i veškerého vybavení, podrobí vás profesionální diagnostice a navíc přidá i užitečné tréninkové tipy.

Petr Polanský

Aktivní sportovec a 8 násobný účastník jednoho z nejnáročnějších triatlonových závodů na světě - havajského Ironmana – se prodejem jízdních kol, cyklo vybavení a doplňků věnuje již od roku 1992.  Své letité znalosti a osobní zkušenosti ochotně a rád předává mladší generaci.

David Plza

Zkušený závodník v silniční i horské cyklistice, který jezdil celé 4 roky za PSK Whirpool, se o vás postará na naší prodejně. A věřte, že je jen málo věcí, které by o kolech nevěděl. Na jeho rady a doporučení se můžete s klidným srdcem spolehnout. 

Martin Portl

Hlavní servisman a zkušený cyklomazák v našem týmu, kterému s úsměvem svěří do péče své kolo i sami šéfové. Výčet získaných certifikátů světoznámých cykloznaček, které Martin získal za svou servisní kariéru, je téměř nekonečný. A není na světe kolo, se kterým by si neporadil.

Mgr. Petra Polanská

Jestli se někdo věnuje sportu z celého srdce, pak je to Petra. Profesionální, empatická a usměvavá fitness trenérka a výživová poradkyně vám doporučí nejvhodnější tréninkový plán, rozebere s vámi jídelníček a ukáže vám, jak ze sebe dostat opravdu maximum. 

NÁŠ CÍL

Nechceme jen prodávat kvalitní jízdní kola, cyklodoplňky, cyklistické a běžecké oblečení, nebo obuv, chceme být místem, kam se budete s radostí vracet pro radu a doporučení. Rádi bychom své sportovní znalosti a zkušenosti předávali dál a podporovali tím vaše výsledky. A nezáleží na tom, zda děláte sport jen pro zábavu, nebo závodně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení