Cyklopočítač GARMIN Edge 530

Kód: 010-02060-01
Akce
4 hodnocení
Značka: Garmin
7 690 Kč –16 %
cf lg 7e25146b 0a78 42e7 9cf4 f4419d63e15a
7 690 Kč –16 % 6 490 Kč
Skladem

PRÉMIOVÝ GPS CYKLOPOČÍTAČ S TLAČÍTKOVÝM OVLÁDÁNÍM

Kompaktní GPS cyklopočítač Edge® 530 je určený pro výkonnostní cyklisty, kteří ocení skvěle čitelný displej, prémiové tréninkové funkce, možnost podrobného plánování tras s podrobnou analýzou kopců na trase, možnost propojení s měřiči výkonu nebo například propojení s chytrými cyklotrenažéry při indoor tréninku. Cyklopočítač nabízí vysokou odolnost proti vodě i vibracím a skvělou výdrž baterií na 1 nabití.

 

Podrobné plánování tras pomocí mobilu nebo počítače.

 

Vestavěný GPS přijímač s možností navigace nad podrobnou mapou.

 

Možnost propojení s wattmery nebo chytrými indoor cyklotrenažéry.

 

Možnost podrobného plánování tréninků i pomocí tréninkových sw třetích stran.

 

Tréninkový deník Garmin Connect s přehledným zobrazením statistik jízdy.

 

Skvělá výdrž baterií, až 20 hodin jízdy s GPS záznamem na jedno nabití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI

Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnoty jako například: VO2 max. doba regenerace, tréninková zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry1.

STAV TRÉNINKU

Víte, jak efektivní je váš trénink? Cyklopočítač automaticky vyhodnocujte svoji nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti, abyste věděli, jestli trénujete málo, efektivně, nebo nadměrně1.

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU

Chystáte se na trénink v extrémních teplotách nebo ve výrazně jiné nadmořské výšce? Sledujte, jak vaše tělo reaguje na změny prostředí. Funkce vyhodnocení aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku1 vám to prozradí.

PODPORA ELEKTROKOL SHIMANO STEPS

Propojte cyklopočítač s elektrokolem a sledujte jeho stav, měřené veličiny či varovné zprávy. Můžete sledovat stupeň dopomoci, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

DI2 KOMPATIBILNÍ

Tento cyklopočítač Edge je kompatibilní se systémy elektronického řazení4 SHIMANO Di2. SHIMANO Di2 nabízí bezdrátové připojení s rychlým, automatickým nastavením a zobrazováním / záznam dat o řazení u kazet s až 12 převody. Zobrazte si údaje o zařazeném převodu a stavu baterie.

DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE

Sledujte pokročilé metriky jízdy na kole1 , díky kterým získáte přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle hodnot, jako je pozice, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE

Sledujte velkolepé detaily každé jízdy díky nové metrice pro horskou cyklistiku, která zaznamenává například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

GRIT™ A FLOW™

Grit hodnotí obtížnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce apod. Flow měří plynulost vašeho klesání po trase, takže napříště máte skóre, které můžete překonat.

POKROČILÉ TRÉNINKY

Synchronizujte si tréninky z platformy TrainingPeaks® s deníkem Garmin Connect™ a přeneste je přímo do cyklopočítače Garmin Edge.

FUNKCE CLIMBPRO

Na naplánované trase automaticky vyhodnotí zbývající stoupání a sklon svahu. Data jsou k dispozici v průběhu jízdy a umožnují vám lépe rozložit síly a znát, jak dlouhý a náročný profil je před vámi.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE

Edge 530 nabízí až 20hodinovou výdrž baterie při plnohodnotném GPS záznamu jízdy a až 40 hodin při využití záložní baterie (k dokoupení samostatně). Garmin Charge™ nebo v režimu úspory baterie.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: